Paintings and graphics Number of items: 518
2987039
10373
450
4800
Other collectibles
Réti Mátyás (1922-2002): Pécsi házak. Színes linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38x29 cm
4 800 HUF
2986000
10374
450
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2966606
10375
450
28000
Other collectibles
Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi református templom. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 60×50 cm
28 000 HUF
2966636
10376
450
24000
Other collectibles
Réti Mátyás (1922-2002): Veszprémi utca. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 36×45,5 cm
24 000 HUF
2992304
10377
450
Other collectibles
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Olaj, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozott, a karton alja elázott de a képen ez nem látszik. 41x28 cm
8 000 HUF
2992323
10378
450
Other collectibles
4 000 HUF
2744547
10379
450
Other collectibles
18 000 HUF
2903856
10380
450
Other collectibles
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26×34 cm
2 000 HUF
2965677
10381
450
3200
Other collectibles
Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
3 200 HUF
2750412
10382
450
Other collectibles
9 000 HUF
2750416
10383
450
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2750422
10384
450
Other collectibles
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035