Number of items: 518

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Híd a falu végén. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm
10506.

3 600 HUF
9,47
10,29
Vasarely Victor (1908-1997): Formák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 55x40 cm
10507.

12 000 HUF
31,58
34,29
Wagner Géza (1879-1939): Patak mentén, 1912. Színes akvatinta, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x41 cm
10508.

9 000 HUF
23,68
25,71
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10509.

4 000 HUF
10,53
11,43
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé foltos, 49x30,5 cm
10510.

9 000 HUF
23,68
25,71
10511.

5 000 HUF
13,16
14,29
Zsarnóczky Krisztina (?-) Portré. Vegyes technika, papír. Jelzett. 39,5x36 cm
10512.

5 000 HUF
13,16
14,29
Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10513.

24 000 HUF
63,16
68,57
Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm.
10514.

1 000 HUF
2,63
2,86
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 19/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x31,5 cm
10515.

20 000 HUF
52,63
57,14
13
Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 29/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x36 cm
10516.

20 000 HUF
52,63
57,14
17
Zádor István (1882-1963): Kastély a várrom alatt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×33 cm
10517.

4 600 HUF
12,11
13,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF