Number of items: 518

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Intelligens társalgás. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán feliratozott. 32x24 cm
10072.

18 000 HUF
47,37
51,43
Birinyi István (?-): Cím nélkül, 1967. Kollázs, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 44x31,5 cm
10073.

9 000 HUF
23,68
25,71
10074.

16 000 HUF
42,11
45,71
10075.

90 000 HUF
236,84
257,14
B. Séday Mária (1925-2009): Emlékezés a "Szégyen" c. filmre (Ingmar Bergman). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 90×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10076.

50 000 HUF
131,58
142,86
10077.

13 000 HUF
34,21
37,14
10078.

36 000 HUF
94,74
102,86
Birkás István (1947-2018): Két pont. Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 30×40 cm
10079.

110 000 HUF
289,47
314,29
Budaváry Sándor (?-?): Gólyák. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm.
10080.

3 000 HUF
7,89
8,57
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 18x13 cm
10081.

10 000 HUF
26,32
28,57
Bánkuti Gertrúd (1948-): Alkony. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10082.

9 000 HUF
23,68
25,71
11
Bánkuti Gertrúd (1948-): Erdőben. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10083.

18 000 HUF
47,37
51,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF