44 000 HUF
118,92 EUR, 129,41 USD
Árkossy István (1943-): Holdbéli táj (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm