38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Fehérvári Mária, működött a XX. közepén. Szemlőhegy (Budapest), 1938. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm