10004. 450. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Gaál József (1960-): Emlékezés tévútjai, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 14/20. Üvegezett fakeretben. 43×54 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 14/20, framed
Photo of the item taken by : pk