10172. 450. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Galambos Margit (?-?): Art deco királynő, 1920-as évek (feltehetően illusztráció). Ceruza, tempera, akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült (felületi festéklepergéssel). 31,5x23,5 cm.
Photo of the item taken by : zille