9 000 HUF
Galambos Margit (?-?): Illusztrációk, össz. 4 lapon, 1920-as évek. Ceruza vagy tus, papÃr vagy hártyapapÃr, jelzés nélkül, 2 lapon Galambos Margit autográf felirataival, utóbbi 2 lap sérült. 16x14 és 18x30 cm közötti méretekben.