12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Somlai Vilma (1938-2007): Szigligeti várhegy (Balatonfelvidék). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel, sarkaiban apró lyukakkal, 37x51 cm