70 000 HUF
Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.