Number of items: 518

Haraszty István (1934-2022): Struktúrák (cím nélkül), 2011.Computer print, papír, jelzett, számozott (1/1), Haraszty István bélyegzőjével. Kartonra rögzítve. 20,5x29 cm.
10012.

28 000 HUF
75,68
82,35
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10013.

50 000 HUF
135,14
147,06
Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10014.

180 000 HUF
486,49
529,41
Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
10015.

22 000 HUF
59,46
64,71
10016.

38 000 HUF
102,70
111,76
10017.

75 000 HUF
202,70
220,59
Fazekas Pál (1915-1978): Szent István felajánlja a koronát Szűz Máriának, 1930-as évek. Akvarell, tus, papír, jelezve lent középen. Paszpartuban. 35x22 cm.
10018.

46 000 HUF
124,32
135,29
Viski János (1891-1987): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10019.

65 000 HUF
175,68
191,18
Temesváry József, működött a XX. sz első felében: Farsangi bál, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 68x76 cm
10020.

42 000 HUF
113,51
123,53
14
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Zólyom vára, 1964. Szén, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×34 cm
10021.

24 000 HUF
64,86
70,59
Andruskó Károly (1915-2008), 2 db mű: Zenta és Gyöngyös látképe. Linómetszet, papír, jelzett (Gyöngyös), jelzett a metszeten (Zenta), Gyöngyös hajtásnyommal, 9x21 (Gyöngyös) és 9x20 cm
10022.

2 000 HUF
10023.

90 000 HUF
243,24
264,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF