Photo

Number of items: 472

Sport témájú vegyes régi és modern fotók, össz. 16 db, 6x4,5 cm és 24x18 cm között
14006.

1 800 HUF
6 db labdarúgással kapcsolatos fotó.
14007.

1 000 HUF
6 db labdarúgással kapcsolatos fotó, Cca 1930-1940, változó állapotban.
14008.

1 000 HUF
A Vörös Meteor labdarúgó ificsapata Csepelen, fotó, kissé viseltes állapotban, 13x9 cm
14009.

1 000 HUF
2007 Gazdatüntetés, 39 db fotó, 8,5×12,5 cm
14010.

2 000 HUF
cca 1980 Női divatfotók, 7 db színes fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Művészi Fotó és Szolg. Ip. Szöv. 2 Debrecen), 14x10 cm körül
14011.

3 000 HUF
1949 Vaskereskedők a 3 éves terv szolgálatában, fotólap, törésekkel, 14,5x8,5 cm
14012.

1 800 HUF
1971 Malév Kijev mellett lezuhant TU134-es repülőgép személyzetéről készült tablókép 16x12 cm
14013.

3 000 HUF
1967 Egyesült Izzó, munkáshölgy a gyárban munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17 cm
14014.

1 400 HUF
1973 Amerikás magyarok a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14015.

1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm

1 000 HUF
1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), nemzetek zászlói a főtéren, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14016.

1 400 HUF
1973 Csili Művelődési Központ, a Rajkó Táncegyüttes próbál a VIT-re, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm
14017.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF