https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 472

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül
14066.

cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
1
Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm
14067.

Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
14068.

Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Cserháti Zsuzsa (1948-2003) EMeRTon-díjas énekesnő portréja, sajtófotó, 23,5×18 cm
14069.

Cserháti Zsuzsa (1948-2003) EMeRTon-díjas énekesnő portréja, sajtófotó, 23,5×18 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portréja, 2 db fotó, sérülésekkel, 30,5×23,5 cm
14070.

Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portréja, 2 db fotó, sérülésekkel, 30,5×23,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
5
Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
14071.

Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Tasnády Fekete Mária (1911-2001), pecséttel jelzett 2 db fotó, szélén kisebb foltok, 30×24 cm
14072.

Tasnády Fekete Mária (1911-2001), pecséttel jelzett 2 db fotó, szélén kisebb foltok, 30×24 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Csortos Gyula és Tasnády Fekete Mária egy filmjelenetben, fotó pecséttel, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
14073.

Csortos Gyula és Tasnády Fekete Mária egy filmjelenetben, fotó pecséttel, szélén kisebb foltok, 24×30 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1970 Magyar színésznők és színészek portréi, sajtófotók, 13 db, 13×18 cm
14074.

cca 1960-1970 Magyar színésznők és színészek portréi, sajtófotók, 13 db, 13×18 cm

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
1
Színészek színpadi jelenetekben, többe közt Szacsvay László, 10 db fotó, 8,5×11,5 és 18×11,5 cm közötti méretekben
14075.

Színészek színpadi jelenetekben, többe közt Szacsvay László, 10 db fotó, 8,5×11,5 és 18×11,5 cm közötti méretekben

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Magyar színészeket ábrázoló fotók és nyomatok, össz. 12 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 17x12 cm között
14076.

Magyar színészeket ábrázoló fotók és nyomatok, össz. 12 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 17x12 cm között

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1970 Magyar színészek, színésznők, 4 db színes diapozitív, 5x5 cm
14077.

cca 1960-1970 Magyar színészek, színésznők, 4 db színes diapozitív, 5x5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment