13929.
450. Closed Online auction
Photo
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
cca 1930 Kínai útifotók, össz. 15 db, Shanghai utcarészletek, selyem üzlet, Buddha szobor, rizs aratás bivalyos szekérrel, hidak stb. Román György (1903-1981) festőművész hagyatékából, részben Román György által hátoldalán feliratozott, részben angol nyelvű felirattal 2 db sarkában sérült, 4x6,5 és 8,5x6 cm közötti méretekben / cca 1930 15 photos from trip in China, Shanghai street scenes, silk shop, buddha statue, rice harvest, bridges, some of them with Hungarian description by famous painter Román György (1903-1981), a few others with english, description, two of them damaged on the edge, 10,5x8 cm