11551. 450. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Bakos Éva fekete alapon virágmintás porcelán vázácska. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, belül hajszálrepedéssel, m: 12 cm