11311. 450. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
24 000 HUF
0 HUF
Zsolnay repesztett ökörvér színű eozin mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras