https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 373

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között.
1
11232.

Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között.

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
181,35
EUR
,
200,00
USD
Number of bids:
0
 
Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm
1
11233.

Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
414,51
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
0
 
cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, egy kis lepattanással. m: 27 cm
1
11234.

cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, egy kis lepattanással. m: 27 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
72,54
EUR
,
80,00
USD
Number of bids:
13
 
cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, hajszálrepedésekkel. Kis lepattanással m: 19 cm
1
11235.

cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, hajszálrepedésekkel. Kis lepattanással m: 19 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
46,63
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
11
 
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
1
11236.

Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
194,30
EUR
,
214,29
USD
Number of bids:
0
 
Hatalmas méretű modern kínai váza, talapzattal. Máz alatti kobaltkék színnel kézzel festett, jó állapotban, jelzés nélkül, m: 115 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
1
11237.

Hatalmas méretű modern kínai váza, talapzattal. Máz alatti kobaltkék színnel kézzel festett, jó állapotban, jelzés nélkül, m: 115 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
73
 
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm
1
11238.

Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
207,25
EUR
,
228,57
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka!
1
11239.

Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
155,44
EUR
,
171,43
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay süteményes készlet. Porcelánfajansz. Öblében elefántcsontszín alapmázon virágok, magastüzű, színes mázakkal festve. Hajszálrepedt és apróbb csorbák. Hátoldalán jelzett: mázalatti kékkel festett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880 körül. Süteményes tányér, d: 22 cm, talpas tál, m:10cm, d:30cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
1
11240.

Zsolnay süteményes készlet. Porcelánfajansz. Öblében elefántcsontszín alapmázon virágok, magastüzű, színes mázakkal festve. Hajszálrepedt és apróbb csorbák. Hátoldalán jelzett: mázalatti kékkel festett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880 körül. Süteményes tányér, d: 22 cm, talpas tál, m:10cm, d:30cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
259,07
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm
1
11241.

Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay eozin nőalakos váza, kis gyári mázhibával, egyébként hibátlan, pajzspecsétes, m: 24,5
1
11242.

Zsolnay eozin nőalakos váza, kis gyári mázhibával, egyébként hibátlan, pajzspecsétes, m: 24,5

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
103,63
EUR
,
114,29
USD
Number of bids:
0
 
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm
1
11243.

Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment