Glass-objects
Number of items: 291
2991232
11656
450
Glass-objects
Other collectibles
Iparművész üvegváza, jegecelt üvegtestbe olvasztott barna szálakkal, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
8 000 HUF
2747204
11657
450
4600
Glass-objects
Other collectibles
3 db üveg kínáló: mártásos, ecetes kiöntő, cukorka tartó. 8 cm, 14 cm 14 cm
4 600 HUF
2956730
11658
450
Glass-objects
Other collectibles
2 darab kristály fűszertartó, fedeles, egyiken pattanások, m: 12-17 cm
4 000 HUF
2965456
11659
450
Glass-objects
Other collectibles
Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 9 cm
2 600 HUF
2952357
11660
450
Glass-objects
Other collectibles
Hutaüveg kínáló, anyagában színezettt kék füllel, jelzés nélkül, kis kopással, 18x16 cm
2 400 HUF
2965453
11661
450
Glass-objects
Other collectibles
Cseh üveg asztaldísz, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, h: 12 cm
3 000 HUF
2965448
11662
450
Glass-objects
Other collectibles
Murano üvegkínáló, jelzés nélkül, kis kopással, h: 13,5 cm
3 600 HUF
2952353
11663
450
Glass-objects
Other collectibles
Cseh színezett üveg háromosztatú kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15 cm
3 000 HUF
2952350
11664
450
Glass-objects
Other collectibles
Régi csiszolt kéküveg váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25 cm
2 800 HUF
2952349
11665
450
Glass-objects
Other collectibles
Hólyagos díszítésű kéküveg váza, négyszögletes, kétrétegű, kopással, jelzés nélkül, m: 30 cm
2 800 HUF
2952344
11666
450
Glass-objects
Other collectibles
Oberglas Ausztria jégüveg váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 11,5 cm
2 800 HUF
2946585
11667
450
Glass-objects
Other collectibles
Art deco stílusú formába préselt borostyánszínű üveg váza, jelzés nélkül, kopással, m: 16,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m