10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Intarziás díszítéssel fa posztamens, kopással, 37x37 cm, m: 65 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!