13443. 451. Closed Online auction Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
0 HUF
cca 1900 Régi, kézzel írt receptek (tortamázak, sütemények, diópálinka), össz. 14 oldalon, sérült, foltos lapok
Photo of the item taken by : ekb