50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Három csengÅ‘, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papÃr. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kÅ‘nyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small tears on the edge, lithography on paper.