2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 46. sz., 1857. nov. 18., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott