3 000 HUF
1877 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Hatodik kötet. Bp.,1877, Pesti Könyvnyomda Rt.. IV+576 p. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, címlapon intézményi bélyegzőkkel, helyenként kissé foltos lapokkal.