16713. 451. Closed Online auction Printed Materials
1 400 HUF
0 HUF
1954 Képes Sport I. évf. 26. sz., 1954. nov. 9., a címlapon Palotás Péter, sérült, szétvált címlappal, 16 p.
Photo of the item taken by : ekb