3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1963 Cikkek a nemzetközi sajtóból, VIII. évf. 73. és 75. sz., 1963. szept. 13-20. A Magyar Távirati Iroda bizalmas kiadványa. Bp., MTI házi sokszorosítóüzem-ny., 3+87 p., 3+78 p. Tűzve, helyenként kisebb sérülésekkel. Megjelent 680 ill. 690 példányban.