2 000 HUF
cca 1900-1910 Paris, 36 Photogravures de N. D. Phot. / Párizs, album 36 db fekete-fehér képpel (fotogravűrök), dekoratív egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal, 28x19 cm