1749 Jubilus sacer sacerdoti jubilato, Samueli Austriaco, patri patriae, pio, felici, justo; reverendissimo per illsutri ac amplissimo domino, domino, Carolo, ord. s. patriarchae benedicti. Celeberrimi et antiquissimi monasterii B. V. Mariae ad scotos Viennae Austriae, et Telki in Hungaria abbati vigilantissimo, sac. caes. et reg. majestat. Consiliario, inclitorum que statuum prov. infer. Aust. oe...
1829 Császári Királyi Tanátsos méltóságos Ozdi Sturman Márton úr közhasznú életének vonásai. Számos barátinak 's tisztelőjinek számára. Kiadta Thaisz András. Pest, 1829, Fűskúti Landerer Lajos. 15 p.
1830 Die beiden Sterne. Gedicht von Joseph Stierle Holzmeister, k. k. Hauptmann. Pozsony, 1830, Landerer. 5 p. Német nyelven. Ritka, Magyarországot éltető költemény. Javított papírkötésben.
cca 1830 Gegő Elek Nicephor: Lantos versek, mellyekkel Fő méltóságú Négyesi báró Szepesy Ignácz a pécsi egyházi megye főpásztora (...) midőn az ország gyűlése alkalmatosságával Posonyba érkezni méltóztatnék. Megtiszteltetett a Sz. Ferencz szerz. posonyi Marián: Klastrom: Nevendékjei által. 1830. Sept. hónapj. 10-kén. Posonyban, é.n., Belnai Örököseine Betüivel. 4 sztl. oldal. Kissé foltos és kissé...
1831 [Szalay Imre (1787-1848)] Emericus Szalay: Sermo de genuina eloquentiae indole quem peracta divini spiritus invocatione in palatio majore Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae ad Senatum Populumque Academicum. Budae, 1831, Typis Typographiae Regiae Universitatis Hungaricae, 20 p. Papírkötésben, foltos.
Közhasznú esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. III. köt.: Canopus - Delphi. Pest, 1832, Wigand Ottó (Landerer-ny.), 568 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásokkal, belül jó állapotban, minimálisan foltos lapokkal.
cca XIX. sz. közepe - vége Egyházi témájú nagyméretű nyomtatvány: "Kilenczedik Tábla. Midőn felebarátod' hibáját itélgeted, mindig vonulj vissza magadba, 's keresd, nincs-e benned hasonló hiba? ... " , hajtott, kis lyukkal. 45x59 cm
1863 Vegytani taglalata a legújabban feltalált Hunyadi János czímű keserű-ásványvíz-forrásnak Budán - . A Hunyadi keserűvíz kémiai analízisének eredménye 30x25 cm 2 nyelven