cca 1900 össz. 20 db színes illusztráció a Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (címerek, lobogók, növények stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm
cca 1900-1910 Paris, 36 Photogravures de N. D. Phot. / Párizs, album 36 db fekete-fehér képpel (fotogravűrök), dekoratív egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal, 28x19 cm
cca 1900 Die Elbe zwischen Leitmeritz-Mühlberg. Ein Führer aus der Vogelschau nach neuesten Aufnahmen. Herausgegen verlegt und zu beziehen von der Sächsisch-Böhmischen Dampfschiffahrts-Gesellschaft. / Az Elba folyó Leitmeritz (Litoměřice) és Mühlberg között. Nagyméretű, kétoldalas, litografált grafikus térkép/panorámakép. Leipzig, Hennig & Grasmück, Kartogr.-Lithogr. Anst. Kissé viseltes, foltos á...
cca 1900-1940 4 db Edvi Illés Aladár (1870-1958) akvarelljei után készült erdélyi témájú, népviseletei témájú reprodukciók, jelzett a reprodukción, törésnyommal, 14x9 cm.