A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. IX. Évfolyam . Bp., 1903 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,
1906 Sanatorium Naptár. Kiadja a József Kir. Herceg Sanatorium Egyesület. Bp., 1906., Franklin-ny. Számos fekete-fehér illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói festett, illusztrált, dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
1908 Über Land und Meer c. német nyelvű képes folyóirat 8 db száma, gazdag képanyaggal, közte fekete-fehér és színes reprodukciókkal, hirdetésekkel, érdekes fotókkal és írásokkal. Viseltes állapotban, sérülésekkel.
cca 1910-1930 Zichy Mihály (1827-1906) arcképének, levelének és műveinek reprodukciói, 29 db fekete-fehér nyomat, Bp., Athenaeum-ny., vegyes méret és állapot
1911 A Pannonhalmi Szent-Benedek-rend Katholikus Főgimnáziumban az 1911-1912. évben használandó tankönyvek jegyzéke, hajtott, foltos, ceruzás bejegyzésekkel, kis szakadásokkal, 46x38 cm
1913 Geológiai kirándulás a Pilisre és a Dobogókőre, geológiai tanulmány, térképekkel, hajtott, szakadt, foltos, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel. 6 p.