Printed Materials Number of items: 313
2994952
16645
451
Printed Materials
Other collectibles
1934 "Édesanyámnak", kislány portréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, 8x5 cm
2 000 HUF
2952067
16646
451
Printed Materials
Other collectibles
1935 Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság felhívása az író halálának 10. évfordulójára tervezett akciójukkal kapcsolatban, hozzá kitöltetlen formanyomtatvány / levelezőlap, borítékkal
1 200 HUF
3001685
16647
451
Printed Materials
Other collectibles
1935 Hunyadi-udvar (Bp. XI., Horthy Miklós-út 89.) társasház képes ismertetője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 8 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, különvált lapokkal.
4 000 HUF
2998644
16648
451
Printed Materials
Other collectibles
1935-1944 Búvár folyóirat 77 száma. Közte 2 teljes évfolyam: I. évf. és IV. évf. Valamint egy majdnem teljes évfolyam: V. évf. 6 száma hiányos, egyébként teljes. Benne érdekes cikkekkel, írásokkal, fekete-fehér képanyaggal. Változó állapotban, foltos, hullámos lapokkal, néhány gerincen sérülésekkel, szakadásokkal, egy szám szétvált.
6 000 HUF
2703763
16649
451
Printed Materials
Other collectibles
cca 1935 Keresztury Dezsőné Seiber Mária zongoraművész, zenetanár névjegykártyája. Keresztury Dezső és Seiber Mária ebben az időszakban Berlinben, Németországban élt. Törésnyomokkal.
1 000 HUF
3000222
16650
451
Printed Materials
Other collectibles
1935-1941 Párisi Divat c. folyóirat 9 db száma, változó állapotban
2 600 HUF
3002685
16651
451
Printed Materials
Other collectibles
cca 1936 Csengery-Irka irredenta iskolai füzet, bejegyzésekkel.
1 400 HUF
3001958
16652
451
Printed Materials
Other collectibles
1936 Horthy Miklós névnapja alkalmából rendezett vacsora címeres menükártyája
1 200 HUF
3001532
16653
451
Printed Materials
Other collectibles
1936 Budapest Programm I. évf 3. 34 p + 1 t térkép
2 000 HUF
3003909
16654
451
Printed Materials
Other collectibles
1936-38 A Magyar Vöröskereszt Hivatalos lapjának 6 db száma. Ritka.
6 000 HUF
2979516
16655
451
Printed Materials
Other collectibles
1936 A színpad. Színháztudományi szemle. 1936. II. évf. 1-2 szám. Szerk.: Hont Ferenc, Staud Géza
3 000 HUF
2912551
16656
451
Printed Materials
Other collectibles
cca 1937 Ülő- és Hajlított Bútoripari és Kereskedelmi Rt. Bp. X. bútortáblázat, szakadással, 78×61 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035