3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Klassiker der Kunst 3 kötete: Michelangelo, Fra Angelico, Mantegna. Stuutgart und Leipzig, 1907-1911, Deutsche Verlags-Antalt. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, borítón és gerincen kopásnyomokkal, Mantegna kötet gerincén és lapjai tetején kissé foltos, Fra Angelico lapjai tetején kissé foltos, máskülönben jó állapotban.