Books: Architecture, Art

Number of items: 355

18571.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sisa Béla: Network of Rural Heritage Buildings of Hungary (Magyarország Vidéki Örökségvédelmi Épületeinek Hálózata). Gazdag képanyaggal illusztrált, angol nyelven. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
18572.

3 000 HUF
7,77
8,57

2 Moholy Nagy László könyv: A festéktől a fényig. Téka.; 100 fotó Bp., 1995. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötésben
18573.

3 600 HUF
9,33
10,29
17

1971-1975 Ipari Művészet c. folyóirat 10 db vegyes száma. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban. Megjelent 1300 példányban.
18574.

3 000 HUF
7,77
8,57

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói félvászon kötésben.
18575.

3 800 HUF
9,84
10,86

Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:  6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;  Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;  Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.
18576.

3 000 HUF
7,77
8,57

Vegyes művészeti könyvtétel, 7 db:   Honnef, Klaus: Andy Warhol 1928-1987. Tucatáruból műalkotás. Bp., 2007, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;   Kerstin Stremmel - Uta Grosenick: Realizmus. Szerk.: - -. Bp., 2005, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;   Norbert Wolf - Uta Grosenick: Expresszionizmus. Szerk.: - -. Bp., 2006, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Anna Ganteführer-Trier - Uta Grosenick: Kubizmus. Szerk.: - -. Bp., 2006, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Susanna Partsch: Paul Klee. 1879-1940. Bp., 2003, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Rolf Günter Renner: Edward Hopper 1882-1967. A való világ átalakítása. Bp., 2003, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Székely András: Munkácsy. Bp., 2008, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;
18577.

Vegyes művészeti könyvtétel, 7 db: Honnef, Klaus: Andy Warhol 1928-1987. Tucatáruból műalkotás. Bp., 2007, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.; Kerstin Stremmel - Uta Grosenick: Realizmus. Szerk.: - -. Bp., 2005, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.; Norbert Wolf - Uta Grosenick: Expresszionizm...

3 000 HUF
7,77
8,57
22

Gáll Ádám: Terrénum. Terrain. Szeifert Judit bevezető tanulmányával. DEDIKÁLT! Hn., 2009, EX-BB Kiadó. 131 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Benne borítékkal: prospektus, és meghívó, levél. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18578.

1 600 HUF
4,15
4,57

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés. Kaza György Dunapart c. eredeti színes fametszetével. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával és Andrássy Tivadarról való megemlékezéssel. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János, Ferenczy Károly, Iványi-Grünwald Béla és mások illusztrációival.
18579.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés. Kaza György Dunapart c. eredeti színes fametszetével. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával és Andrássy Tivadarról való megemlékez...

2 000 HUF
5,18
5,71

18580.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
18581.

3 000 HUF
7,77
8,57

Gáborján Alice: Cifraszurök Bp., 2000. Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötésben
18582.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF