Books: Architecture, Art

Number of items: 355

Gerevich József: Teremtő vágyak. Művészek és múzsák. Bp., 2016, Noran Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18595.

2 000 HUF
5,18
5,71

Salamon Nándor: Rumi Rajki István szobrászművész élete és alkotásai. Vasszilvágy, 2009, Magyar Nyugat Könyvkiadó Bt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18596.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 19. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Bálint Endre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18597.

1 200 HUF
3,11
3,43

Groffits Gábor: Gazdasági építészet. Bp., 1930., Országos Magyar Gazdasági Egyesület, ("Pátria"-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18598.

4 200 HUF
10,88
12,00

Demeter Dezső: A székesfővárosi központi csatornaszivattyútelep új szennyvíznyomócsövének építkezése. (Duna alatti vasbeton ikercsatorna.) A szerző által DEDIKÁLT. Valamint a dedikált személy részére szóló levéllel és László és Blum cég borítékjával. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 27 p.+VIII t. + 1 kihajtható tábla. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos, leszakadt.
18599.

2 000 HUF
5,18
5,71

Anikó Robitz photographs 2007-2020. Szombathy Bálint szövegével. Robitz Anikó fotóival. Bp., 2021., Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal, Robitz Anikó fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18600.

2 400 HUF
6,22
6,86

18601.

2 400 HUF
6,22
6,86

Zsugán István: Szubjektív filmtörténet. 1964-1994. Bp., 1994, Osiris - Századvég. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18602.

2 600 HUF
6,74
7,43

Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
18603.

2 000 HUF
5,18
5,71

1956 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve 443 p.
18604.

1 800 HUF
4,66
5,14

1954 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve címlap nélkül 384p.
18605.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dvorszky Hedvig: Nagy Judit. Bp., 2014., Press Xpress Kiadó, 126+2 p. Nagy Judit (1954-) goblein, és textilművész. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18606.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF