Books: Architecture, Art

Number of items: 355

2 db Stanisław Wyspiański lengyel festőművészről szóló monográfia/könyv: Łukasz Gaweł: Stanisław Wyspiański. Na checiach mi nie braknie... Kraków, 2017, Muzeum Narodowe w Krakowie. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző Łukasz Gaweł (1970- )múzeumigazgató névjegykártyájával! + Halina Nelken: Stanisław Wyspiański. Warszawa, 1959, Arkady. Lengyel nyelven, angol nyelvű kísérőfüzettel. Kiadói egészvászon-kötés. / 2 books/catalogues about Stanisław Wyspiański Polish painter, in Polish language, one with English language booklet
18607.

2 db Stanisław Wyspiański lengyel festőművészről szóló monográfia/könyv: Łukasz Gaweł: Stanisław Wyspiański. Na checiach mi nie braknie... Kraków, 2017, Muzeum Narodowe w Krakowie. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző Łukasz Gaweł (1970- )múzeumigazgató névjegykártyájával! + Halina Nelken: Stanisław Wyspiański. Warszawa, 1959, Arkady. Lengyel nyelven, angol nyelvű kísérőfüzettel. Kiadói eg...

2 400 HUF
6,22
6,86

Katona Imre: Habánok Magyarországon. Bp.,2001.,Gesta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18608.

2 400 HUF
6,22
6,86

Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
18609.

1 200 HUF
3,11
3,43

Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. tanulmánykötet, Bp., 1984 Helikon. Kiadói vászonkötés, kiadói papír védőborítóban, papírvédőn kopással. Utószó és szómagyarázatok melléklettel.
18610.

2 000 HUF
5,18
5,71

Die Malerei der Alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 6, 8, 9. Leipzig, Verlag E. A. Seemann. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18611.

1 600 HUF
4,15
4,57

3 db Kós Károly könyv Erdélyi Szépmíves Céh kiadásban: Erdély, Kalotaszeg, Varjú-Nemzetség
18612.

2 800 HUF
7,25
8,00

Barki Gergely: Berény Róbert (1887-1953) Monacói tengerpart. (Bord de Monaco, Monakói [Sic!) part), 1906. Bp., 2015, Virág Judit, 38 p. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18613.

2 400 HUF
6,22
6,86

Nikolausz Krisztián: Löszmélyút-kultúra. Mészáros Imre grafikai világa. Várpalota, 2014., Valczer Z+J. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
18614.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pataky Dénes: A magyar rajzművészet. Bp., 1960., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, kiadói kissé kopott, kissé foltos kartontokban.
18615.

1 000 HUF
2,59
2,86
19

Zille, Heinrich: Berlin aus meiner Bildermappe. Leipzig, 1979. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18616.

2 800 HUF
7,25
8,00

Das dicke Zillebuch. Berlin, 1971, Eulenspiegel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18617.

2 800 HUF
7,25
8,00

1913-1943 Vegyes fotós újság tétel, 14 db: 1926 Fényképészeti szemle XV. évf. 3 sz.,1940 4 db Fotoszemle szám, 1936-1942 Fotóélet 7 száma, 1913 A Fény 2? hiányos, megviselt száma. Változó állapotban.
18618.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF