S. Nagy Katalin: Emlékkavicsok: Holocaust a magyar képzőművészetben 1938-1945. Bp., 2006, Glória. Rendkívül gazdag képanyaggal, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc alján ki sérüléssel. Megjelent 1000 példányban.
Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Berühmte Kunststätten sorozat 2 kötete (No. 5., 10.): Rée, Paul Johannes: Nürnberg. Entwickelung seiner Kunst bis zum Ausgange des 18. Jahrhunderts. + Goetz, Walter: Ravenna. Leipzig-Berlin, 1900-1901, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, néhány kissé foltos lappal.
Nikomond Beáta. A hátsó borítón a művész, Nikomond Beáta szobrászművész DEDIKÁCIÓJÁVAL.Bp., 2003, Kispesti Helikon Kulturális Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3 db képzőművészeti kiadvány: Négyzet a négyzeten. Vera Molnar, Judit Nem's, Hans Jörg Glattfelder. Bp., 2012, B5 Kortárs Galéria. Kihatjható kiállítási prospektus. + Záborszky. H.n., é.n. (2000?), k.n. 47 p. Záborszky Gábor képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Gáll Ádám (szerk.): Mata Attila. Bp., én.n., Vadnai Galéria. Mata Attila szobrainak r...