L. Kovásznai Viktória: ifj. Szlávics László kultikus ős-pénz sorozata (1996-1997). / A Cycle of Cultic Proto-Money by László Szlávics Jr. Bp., 1999-2000, Art '95 Bt. Kiadói kartonállt papírkötés, kiadói kartontokban. Számozott (093./650), a művész, ifj. Szlávics László által aláírt példány!
1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.
Fodor Géza: Zene és dráma. Bp., 1974, Magvető, 782+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Lőrincz Ernő antikváriusnak DEDIKÁLT példány. Valamint az első szennylapon Lőrincz Ernő antikvárius autográf aláírásával!
Kapcsolatok. (Vitaanyag.) Szerk.: Bak Imre, Zelnik József. 1. Múltidézetek. A tanulmányokat vál. a bevezetőket írta Beke László.; Etno-art és (nép)művészet szemiotika. A tanulmányokat vál., a bevezetőt írta Hoppel Mihály. A rajzokat készítette: Artner Margit.; 3. Mítoszok, mesék, jelek. A tanulmányokat vál. és a bevezetőt írta Bak Imre. A rajzokat készítette Hertelendy Julia és Jankovics Marcell. ...
Album Cover Album 5. Compiled by Roger Dean, Storm Thorgerson and Nigel Grierson. Limpsfield, 1989, Paper Tiger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.