Books: Architecture, Art

Number of items: 355

L. Kovásznai Viktória: ifj. Szlávics László kultikus ős-pénz sorozata (1996-1997). / A Cycle of Cultic Proto-Money by László Szlávics Jr. Bp., 1999-2000, Art '95 Bt. Kiadói kartonállt papírkötés, kiadói kartontokban. Számozott (093./650), a művész, ifj. Szlávics László által aláírt példány!
18463.

1 800 HUF
4,66
5,14

18464.

8 000 HUF
20,73
22,86

Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm
18465.

8 000 HUF
20,73
22,86

Fodor Géza: Zene és dráma. Bp., 1974, Magvető, 782+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Lőrincz Ernő antikváriusnak DEDIKÁLT példány. Valamint az első szennylapon Lőrincz Ernő antikvárius autográf aláírásával!
18466.

3 800 HUF
9,84
10,86

Kapcsolatok. (Vitaanyag.) Szerk.: Bak Imre, Zelnik József. 1. Múltidézetek. A tanulmányokat vál. a bevezetőket írta Beke László.; Etno-art és (nép)művészet szemiotika. A tanulmányokat vál., a bevezetőt írta Hoppel Mihály. A rajzokat készítette: Artner Margit.; 3. Mítoszok, mesék, jelek. A tanulmányokat vál. és a bevezetőt írta Bak Imre. A rajzokat készítette Hertelendy Julia és Jankovics Marcell. Bp, 1983, Népművelési Intézet, 82; 101 p.; 73 p. +48+15 t. Kiadói papírmappában, a füzetekről a levált lapokkal, kopott, javított mappával.
18467.

Kapcsolatok. (Vitaanyag.) Szerk.: Bak Imre, Zelnik József. 1. Múltidézetek. A tanulmányokat vál. a bevezetőket írta Beke László.; Etno-art és (nép)művészet szemiotika. A tanulmányokat vál., a bevezetőt írta Hoppel Mihály. A rajzokat készítette: Artner Margit.; 3. Mítoszok, mesék, jelek. A tanulmányokat vál. és a bevezetőt írta Bak Imre. A rajzokat készítette Hertelendy Julia és Jankovics Marcell. ...

3 600 HUF
9,33
10,29

Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Gazdag képanyaggal, Deim Pál munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18468.

9 000 HUF
23,32
25,71

Magyar kerámia 2012. Hungarian ceramic. 2012. Szerk.: Sárkány József. Modern magyar képtár, 2013. jan. 19. - márc. 31. Pécs, 2013., Janus Pannonius Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés. + Schrammel. Schrammel Imre. Pécs, 2013., Janus Pannonius Múzeum - Baranya M. Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18469.

7 500 HUF
19,43
21,43

Zlatko Prica. 100 godina 1916-2016. Samobor - Pécs - Tar, 2017, Zaklada Zlatko & Vesna Prica. Horvát, magyar, angol és olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18470.

6 000 HUF
15,54
17,14

Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos. Bp., 2008., Mundus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, bontatlan zsugorfóliában.
18471.

6 500 HUF
16,84
18,57

18472.

5 000 HUF
12,95
14,29

Rozsda. Rozsda Endre grafikái. Retrospektív kiállítás. Szerk.: David Rosenberg. Bp., 2001. Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, Rozsda Endre munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18473.

5 000 HUF
12,95
14,29

Album Cover Album 5. Compiled by Roger Dean, Storm Thorgerson and Nigel Grierson. Limpsfield, 1989, Paper Tiger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18474.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF