Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Art Treasures in the Palace of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: András Edit, Bicskei Éva. Bp., 2006, Research Institute for Art History of the Hungarian Academy of Sciences. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Kámaszútra. A bevezetőt írta: Csaturvédi Badrinath. Bp., 2002, Officina '96. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborítón apró szakadással, máskülönben jó állapotban.
Friedrich Schiller: Die Bürgschaft. Mit Lithografien von Günter Horlbeck. Geschrieben von Irmgard Kappler. Leipzig, [1955], Philipp Reclam. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. Számozott (740./1100), Günter Horlbeck és Irmgard Kappler által aláírt példány!