18856.
451. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó 2. sz. Bp., 1920, Athenaeum, 174+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.