18859.
451. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, foltos borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.