18850.
451. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Szilassy Alfonz: A sütő- és cukrász-ipari technologia kézikönyve. V-VI. rész. V. rész.: Cukrász technológia. VI. rész.: Üzletvezetés a cukrásziparban.Bp.,1941, Szendrői Rezső-ny., 4+385+3+66 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, restaurált lapokkal, bejegyzésekkel, javított kötéssel, a kötéstábla belsején a lapok és a szennyalapok pótoltak. "Profeld Vilmos csáktornyai cukrász mester névbélyegzéseivel."