3 000 HUF
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. VI. köt.: Khár-Lyukáts. Bp., 1913, Grill Károly, VII+447 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.