2 000 HUF
KÅ‘rösi Csoma Kiskönyvtár 2 kötete: Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. KÅ‘rösi Csoma Kiskönyvtár 11. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói papÃrkötés, minimálisan sérült borÃtóval, volt könyvtári példány.; Diószegi Vilmos: A pogány magyarok hitvilága. KÅ‘rösi Csoma Kiskönyvtár 4. Bp., 1983, Akadémiai Kiadó. 4., változatlan kiadás. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói papÃrkötés, kissé kopott borÃtóval, volt könyvtári példány.