3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp., [1943], Franklin-Társulat, 347+(1) p. + 24 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítón és a gerincen némi kopással.