5 db Officina könyv sérült gerincekkel: Hungary and the anglo-Saxon world, A régi Pest-Buda, Budapest, régi fürdői, Magyar bútorok, A renaissance Magyarországon
A bujdosók levéltára. A gróf Teleki-család maros-vásárhelyi levéltárából. Sajtó alá rendezte: Deák Farkas. Bp., 1883., MTA, XIII+1+365+1 p. Modern átkötött műbőr-kötésben.
A Müncheni Kódex olvasata. Nyíri Antal és munkatársai betűhű kritikai szövegkiadása alapján. Az olvasatot és a szójegyzéket készítette és a kötetet szerk.: Mészáros András és H. Tóth Tibor. Bp., 2020, Fekete Sas - Bárczi Géza Kiejtési Alapítvány - Magyarságkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Frőhlich Róbert - Kuzsinszky Bálint - Nagy Géza - Marczali Henrik: Magyarország a királyság megalapításáig. Vaszary Kolos bevezetésével. A Magyar Nemzet Története I. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1895, Athenaeum. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képanyaggal, kihajtható mellékletekkel, térképpel. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
H. Balázs Éva; Krász Lilla; Kurucz György (szerk.)
Hétköznapi élet a Habsburgok korában 1740-1815
Corvina Kiadó, 2007
Kiadói kartonált papírkötés.Papír védőborítóval
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. VI. köt.: Khár-Lyukáts. Bp., 1913, Grill Károly, VII+447 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Vig Albert: Magyarország iparoktatásának története az utolsó száz évben különösen 1867 óta. Bp., 1932, MTA ("Pátria"-ny.), 728 p. + 3 (kihajtható táblázatok) t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, kissé foltos borítóval, a címlapon beragasztással.
Kovács László: Magyarhomorog-Kónya-domb 10. századi szállási és 11-12. századi falusi temetője. Magyarország honfoglalás kori és kora Árpád-kori sírleletei 12. Szeged-Bp., 2019, SZTE BTK Régészeti Tanszék - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Régészeti Intézete - Magyar Nemzeti Múzeum - Martin Opitz Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.