Books: History

Number of items: 117

18265.

4 200 HUF
10,88
12,00
Az ezeréves Magyarország. hn., 1999, Pán. Az 1939-es reprint kiadása. Kiadói műbőr-kötés.
18266.

4 000 HUF
10,36
11,43
Rátkai Károly: A két torony. Magyar politikusok Mauthausenben. (Budapest,)1945, Genius, Révai-nyomda. Újrakötve, papírborítóval DEDIKÁLT
18267.

3 000 HUF
7,77
8,57
A bujdosók levéltára. A gróf Teleki-család maros-vásárhelyi levéltárából. Sajtó alá rendezte: Deák Farkas. Bp., 1883., MTA, XIII+1+365+1 p. Modern átkötött műbőr-kötésben.
18268.

4 000 HUF
10,36
11,43
Szabó Adorján: II. Rákóczi Ferenc nagyanyja és édesatyja. Kassa, 1903, Vitéz A. Kiadói papírkötés, illusztrált, viseltes állapotban.
18269.

4 000 HUF
10,36
11,43
A Müncheni Kódex olvasata. Nyíri Antal és munkatársai betűhű kritikai szövegkiadása alapján. Az olvasatot és a szójegyzéket készítette és a kötetet szerk.: Mészáros András és H. Tóth Tibor. Bp., 2020, Fekete Sas - Bárczi Géza Kiejtési Alapítvány - Magyarságkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18270.

4 000 HUF
10,36
11,43
Frőhlich Róbert - Kuzsinszky Bálint - Nagy Géza - Marczali Henrik: Magyarország a királyság megalapításáig. Vaszary Kolos bevezetésével. A Magyar Nemzet Története I. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1895, Athenaeum. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képanyaggal, kihajtható mellékletekkel, térképpel. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
18271.

4 000 HUF
10,36
11,43
14
Uralkodók és dinasztiák. Budapest, 2001, Magyar Világ Kiadó. Kiadói műbőr kötés. A könyv az Encyclopaedia Britannica alapján készült, hasznos munka.
18272.

4 000 HUF
10,36
11,43
H. Balázs Éva; Krász Lilla; Kurucz György (szerk.) Hétköznapi élet a Habsburgok korában 1740-1815 Corvina Kiadó, 2007  Kiadói kartonált papírkötés.Papír védőborítóval
18273.

4 000 HUF
10,36
11,43
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. VI. köt.: Khár-Lyukáts. Bp., 1913, Grill Károly, VII+447 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
18274.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vig Albert: Magyarország iparoktatásának története az utolsó száz évben különösen 1867 óta. Bp., 1932, MTA ("Pátria"-ny.), 728 p. + 3 (kihajtható táblázatok) t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, kissé foltos borítóval, a címlapon beragasztással.
18275.

3 000 HUF
7,77
8,57
18276.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF