2000-2003 Turul. A Magyar Történelmi Társulat, a Magyar Országos Levéltár és a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság Közlönye. 6 db szám: 2000/1-2., 2000/3-4., 2001/1-2., 2001/3-4., 2002/1-2., 2003/1-2. füzetek. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés.
A. J. P. Taylor: A Habsburg Monarchia 1809-1918. Az Osztrák Birodalom és az Osztrák-Magyar Monarchia története. Ford.: Nagy György. Bp.,2011.,Scolar. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Erdély öröksége. Erdélyi emlékírók Erdélyről. V és VIII köt. Cs. Szabó László közreműködésével szerk. Makkai László. Ravasz László bevezetésével. V. köt.: Apa és fiú 1630-1661. Szalárdi János, Enyedi István, Petrityvity-Horváth Kozma, Bethlen János, Medgyesi Pál és Apáczai Csere János írásaiból, Ravasz László bevezetésével. VIII. kötet: A Másik magyar haza 1750-1790. Bod Péter, Rettegi György, ifj. Halmágyi István, Conrad Mihály,. Naláczi József, Kis András, Domokos Ferenc, Bajesdi Vitán Sándor és Göttffy Borbála írásaiból Bp., [1941.],Franklin, Kiadói, címeres papírkötésben.
Thuróczi János: Magyar Krónika. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Geréb László. A szövegeket átnézte és a bevezetést írta: Kardos Tibor. Monumenta Hungarica I. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, a címlapon Andrássy Antal (1941- ) újságíró autográf névbejegyzésével. Megjelent 2600 példányban.
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói félbőr-kötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel.