Cserey Zoltán: Önkormányzatiság és katonai hatalom Háromszéken a 18-19. században. Sepsiszentgyörgy, 2009, Charta. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Ferenczy Endre: A magyar föld népeinek története a honfoglalásig. Stúdium Könyvek 3. Bp., 1958, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3200 példányban.
Robert Lacey: God Bless Her! Queen Elizabeth, The Queen Mother. London, 1987, Century. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb ázásnyommal, egyébként jó állapotban.
Kuzsinszky Bálint: Az aquincumi ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1908, (Franklin-ny.), 1 t.+38 p. Papírkötés, hiányos borítóval, foltos, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
Vállalkozás, kultúra, polgárosodás. Heckenast Gusztáv születésének 200. évfordulójára. / Enterprise, Culture, Embourgeoisement. Exhibition for the Bicentenary of Gusztáv Heckenast. Szerk.: Benkő Andrea, Lipták Dorottya. Bp., 2011, Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága (Pesti Lloyd-ny.), 300 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
Kovács Gergely: Fogadd a koronát! Károly magyar király hitvalló élete. Bp., 2004, Új Ember. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.