Books: Judaica Number of items: 22
2996005
18994
451
Books: Judaica
Other collectibles
Lányi Menyhért - Propperné Békefi Hermin: Szlovenszkói zsidó hitközségek története. Kassa, 1933, özv. Propperné Békefi Hermin kiadása (Athenaeum-ny.), 286+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, laza elülső kötéstáblával, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
5 000 HUF
2958389
18995
451
Books: Judaica
Other collectibles
Haraszti György: Zsidó síremlékek Budapesten. 2004, Budapest, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
4 000 HUF
2608897
18996
451
11000
Books: Judaica
Other collectibles
11 000 HUF
2608899
18997
451
11000
Books: Judaica
Other collectibles
11 000 HUF
3003584
18998
451
3400
Books: Judaica
Other collectibles
Randolph L. Braham: A magyarországi holokauszt bibliográfiája. I-II. köt. Bp., 2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés, az első kötet erősen sérült címlappal, a borítókon kis felületi sérülésekkel.
3 400 HUF
2998461
18999
451
Books: Judaica
Other collectibles
Gál Lajos: A római jog definitióinak betűsoros jegyzéke. Bp., 1902. Politzer Zsigmond. Korabeli félvászon kötésben
2 800 HUF
2997744
19000
451
Books: Judaica
Other collectibles
Zsidók és zsidóság a mai Magyarországon. Egy szociológiai kutatás eredményei. Szerk.: Kovács András. Bp., 2002, Szombat, 23 p. Kiadói tűzött papírkötés.
2 400 HUF
2996777
19001
451
Books: Judaica
Other collectibles
Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. I-III. köt. Bp.,1977, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Második, bővített kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kettő kötet kiadói papír védőborítóban
2 400 HUF
2984733
19002
451
Books: Judaica
Other collectibles
Zsidó Naptár. Szokások, szabályok és imák, hasznos tudnivalók. 4 kötet: 5766. (2005/06.), 5768. (2007/08.), 5769. (2008/09.) esztendő (duplummal). Bp., 2005-2008, Egyéges Magyarországi Izraelita Hitközség (Statusque Ante). Kiadói papírkötés, változó állapotban.
2 000 HUF
2997819
19003
451
Books: Judaica
Other collectibles
2 db judaika könyv: Csepeli György: Előítélet és antiszemitizmus. Bp., 1998, Jószöveg Műhely. Kiadói papírkötés. + Tóth Imre: Zsidónak lenni Auschwitz után. Bp., 2001, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2997779
19004
451
Books: Judaica
Other collectibles
Zsidóság, identitás, történelem. Szerk.: Kovács M. Mária. Yitzhak M. Kashti és Erős Ferenc. Bp., 1992, T-Twins. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
1 800 HUF
2996782
19005
451
Books: Judaica
Other collectibles
Pészachi imakönyv. Prága, 1875. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035