Kazaly Imre: A katholikus egyházjogtan kézi könyve, különös tekintettel Magyarország jogi viszonyaira.
I-. kötet Negyedik kiadás. Vácz, 1888. Mayer Sándor. 368p. Kiadói, sérült papírborítóval, felvágatlan
Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának jegyzőkönyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és az első néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.
Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
A magyar polgári perrendtartás törvényjavaslatainak indoklása. Közzéteszi a Magyar Királyi Igazságügyminiszter. Bp., 1902, Grill Károly (Pesti Könyvnyomda Rt.), 485 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón némi kopással, foltokkal, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
Szent István törvényei. Szent István törvényeinek XII. századi kézirata az Admonti Kódexben. A kísérőtanulmányt Györggy György, a bevezetést, a magyar fordítást és a jegyzeteket Bartoniek Emma készítette. Bp., 1988, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötésben, nylon védőborítóban.
1946 évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1946, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XI+98 p. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. V. köt. második fele. A dunántúli törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1904, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LVIII+(6)+585 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.