18240. 451. Closed Online auction Books: Law
1 400 HUF
0 HUF
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. VI: Rész. Bűnvádi eljárás. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással, aranyozott lapszélekkel
Photo of the item taken by : tg