5 000 HUF
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. I. köt.: 434-1866, II. köt.: 1867-1923. Bp., 1930, Singer és Wolfner,239 p., 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.